Ku eshte lodra

BAO0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Ku ndodhet lodra me të cilën po luan fëmija? Ndihmojini të vegjlit ta gjejnë, duke hapur "dritarezat" me figura në faqet e këtij libri. Kur të hapni "dritarezën" që ka përgjigjen e saktë, ata do të dëgjojnë e do të argëtohen me tingujt e gëzueshëm që bën secila lodër

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370057

880 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Luani dhe argёtohuni me fёmijёt tuaj, duke u zgjuar dedektivёve tё vegjёl aftёsitё eksploruese. Ata do tё mёsojnё tё gjejnё figurat, objektet, duke u tёrhequr dhe nga format dhe vizatimet shumёngjyrёshe.

Data sheet

pages10
ISBN9786082370057
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç