Njoh Natyren

BAO0036

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108624

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Lexoni së bashku me fëmijët tuaj librin elektronik që ju tregon çdo gjë në lidhje me natyrën, bimët, malet, detet dhe oqeanet. Do të shihni sesa shpejt fëmijët tuaj do të mësojnë gjëra të reja rreth natyrës që na rrethon së bashku me miushin magjik, i cili do të shohë nëse përgjigjet janë të sakta. Libri vjen i shoqëruar me tinguj zanorë dhe figura shumëngjyrëshe.

Data sheet

pages12
ISBN9789989108624
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years