Macoku me cizme

Grup autorësh BAO0027

New product

Përshkrim i shkurtër

Përrallën e famshme "Maçoku me çizme" të Sharl Perosë, të ilustruar në mënyrë të mrekullueshme, tani fëmijët mund ta lexojnë të shoqëruar me tinguj të magjishëm. Duke shtypur një nga një 10 butonat-figura që shoqërojnë tekstin, fëmija dëgjon tinguj argëtues dhe zërat e heronjve të përrallës.

More details

487 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Lexoni së bashku me fëmijët tuaj përrallën e famshme klasike të maçokut me çizme. Do të kënaqeni kur të shihni dhe ilustrimet shoqëruese. Por libri vjen dhe me tinguj argëtues që do shoqërojnë tregimin. Shtypini butonat dhe dëgjoni tingujt.

Data sheet

pages10
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years