Libri im i pare ABC

Grup autorësh BAO0068

New product

Përshkrim i shkurtër

Abetarja e parë zanore në gjuhën shqipe. Duke shtypur butonët zanorë, fëmijët dëgjojnë shkronjat, fjalët e fjalitë dhe i mësojnë ato në mënyrë argëtuese. Në libër ata do të gjejnë situata me personazhe nga bota e kafshëve, të ilustruara plot ngjyra e fantazi.

More details

461 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370118

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësojini fëmijëve tuaj shkronja, fjalë, fjali në mënyrën më të bukur. Vjen për ju abetarja e parë zanore në gjuhën shqipe. Delfini fillon me shkronjën “D”. Po çfarë po bën delfini tani? Po merimanga me cilën shkronjë fillon? 

Data sheet

pages18
ISBN9786082370118
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years