Mos ki frike, Nuk ke grip!

BAO0065

New product

Përshkrim i shkurtër

Ju fëmijë do ta pëlqeni shumë këtë doktor. Ai është aq i dashur me pacientët e tij të vegjël. Ndihmojeni doktorin duke përdorur stetoskopin magjik.

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370163

1 050 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ndihmojeni fëmijën tuaj të mësojë si të bëhet një doktor i vërtetë. Thojini JO frikës nga gripi, mësojeni fëmijën të përdorë stetoskopin. Mjafton ta dëgjojë me veshë dhe ta vendosë tek pacienti dhe ja, do e shohë diagnozën tak-fak. Tashmë fëmija juaj nuk do ta ketë më frikë doktorin.

Data sheet

pages12
ISBN9786082370163
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years