Njoh Kafshet

BAO0035

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108594

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Bëhuni mik me miushin magjik, i cili do t’ju mësojë të njihni kafshët. Do të kënaqeni kur të shihni dhe vizatimet shoqëruese. Libri vjen gjithashtu me tinguj zanorë që lëshojnë tinguj shoqëruar me një dritë të kuqe nëse përgjigjemi gabim. Cila nga kafshët bën ciu-ciu? Cilat kafshë jetojnë në Polin e Veriut?

Data sheet

pages12
ISBN9789989108594
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years