Lodra ime e dashur

BAO0063

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmban vjershat më të bukura për lodrat e dashura të fëmijëve. Ato shoqërohen me ilustrime magjepsëse nga bota e lojërave. Duke shtypur butonin pranë figures përkatëse fëmija do të dëgjojë vjershën për lodrën e tij të preferuar. Vjershat janë të thjeshta, me rimë të përshtatshme për këtë moshë si dhe shoqërohen me melodi fëminore.

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022547

1 001 Lekë

-23%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Sa shumë figura magjepsëse do të gjesh në këtë libër të mrekullueshëm me ilustrime! Shtyp figurat dhe dëgjo vjershat më të bukura për lodrat që të pëlqejnë aq shumë! Lexojini dhe ndërkohë, nëse shtypni butonat, dëgjoni tingujt e vjershave për luanin, lepurin, kukullat. Sa kënaqësi t’i dëgjosh!

Data sheet

pages14
ISBN9789928022547
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years