Nje surprize e kendshme View larger

Nje surprize e kendshme

Grup autorësh JB0123

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria "Përrallëzat me katër Tinguj" ka përrallëzat më të bukura të shoqëruara me tinguj dhe muzikë që do u zhvillojnë fëmijëve tuaj aftësitë motorrike, të lexuarit dhe të dëgjuarit.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 191

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 other products in the same category:

More info

Ndërsa shfletoni librin, të vegjëlit tuaj do të rrëshqasin duart për të gjetur butonin që shoqëron me tinguj dhe muzikë, duke zhvilluar tek fëmija juaj aftësitë e të dëgjuarit, aftësitë motorrike dhe të lexuarit. Dëgjoni katër tinguj të ndryshëm, ndërsa luani me fëmijët tuaj.

Data sheet

pages8
ISBN978 999 56 41 191
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri