Online only

Hirushja

Grup autorësh JB0194

New product

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka gjë më zbavitëse se sa të dëgjosh një rrëfenjë të bukur të lexuar me zë të lartë. Çdo libër ka gjashtë butona, të cilët do të luajnë për ju një përrallë klasike. Në këta libra të veçantë ju do të njiheni me: Kësulëkuqen, Hirushen, Borëbardhën dhe Flokartën.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 962

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages12
ISBN978 999 56 41 962
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri