Muzikantet e Bremenit

Grup autorësh JB0128

New product

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 988

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

27 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Njihuni me muzikantët më interesantë që keni parë ndonjëherë. Kafshët tona të pyllit. Një gomar, një qen, një pulë dhe një maçok bëhen së bashku duke formuar orkestrën më gazmore. Po ju fëmijë, a do arrini t’i bashkoni copëzat e aventurave të këtyre kafshëve në rrugëtimin e muzikës?

Data sheet

pages12
ISBN978 999 43 76 988
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri