Ora folese

BAO0064

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo ditë nise me këtë orë të zgjuar e shumëngjyrëshe. Vendose në kyçin e dorës dhe shtyp butonat për të dëgjuar tingujt qesharakë dhe meloditë. Ajo të mëson që të tregosh orën dhe njëkohësisht të kujton se çfarë ke për të bërë.

More details

488 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370170

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësoni orën me personazhet tanë! Së bashku me vizatimet shumëngjyrëshe, ora tregohet më së bukuri. Shihni se kur është ora për t’u zgjuar personazhet tanë, kur ata luajnë, të gjitha aktivitetet e tyre. Le të argëtohemi së bashku duke mësuar.

Data sheet

pages10
ISBN9786082370170
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years