Mesoj numrat

BAO0034

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me libra elektronikë përfshin një tematikë të gjerë për fëmijët e moshës 3-4 vjeç, ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth. Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta. Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108617

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Mësoni të numëroni duke luajtur! Sa karamele ka djali në duar? Po treni sa vagona ka? A mund t’i numëroni dot? Pastaj do e kontrollojmë me miushin magjik nëse i keni gjetur saktë përgjigjet. Kujdes, sepse nëse gaboni do të ndizet drita e kuqe. 

Data sheet

pages12
ISBN9789989108617
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years