Xhungla

Igloo Books BED009

New product

Përshkrim i shkurtër

Xhungla vjen në shtëpinë tuaj përmes një botimi cilësor me imazhe dhe imitime të mrekullueshme të tetë zërave të kafshëve. Igloo Books ka ideuar botimin që e sjell në shqip Edualba për prindër që duan të edukojnë fëmijët me standarde të larta. Ky botim ka vlera edukative dhe njohëse për fëmijën tuaj

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN978-9928-121-63-9

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 other products in the same category:

More info

Majmunit lozonjar i pëlqen të këndojë këngën e tij. Ai dëshiron ta shoqërojë këngën e tij me orkestrën e xhunglës. Bashkohuni me të, ndërsa ai hidhet nga pema në pemë duke mbledhur miq dhe shokë, e duke bërë plot zhurmë! Shtypni secilin prej butonave për të dëgjuar zërat e mrekullueshëm të orkestrës së xhunglës dhe për ta sjellë çdo faqe në jetë. E gjithë xhungla vjen në shtëpinë dhe ëndrrat tuaja në një libër. Futini fëmijët në botën e egër të xhunglës, duke kapërcyer pemët e larta me majmunin lozonjar dhe duke dëgjuar tingujt realë të saj, sikur të ishin aty. 

Data sheet

pages8
ISBN978-9928-121-63-9
RedaktoriTomorr Plangarica
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë