Reduced price! Borebardha View larger

Borebardha

Grup autorësh JB0195

New product

Përshkrim i shkurtër

Nuk ka gjë më zbavitëse se sa të dëgjosh një rrëfenjë të bukur të lexuar me zë të lartë. Çdo libër ka gjashtë butona, të cilët do të luajnë për ju një përrallë klasike. Në këta libra të veçantë ju do të njiheni me: Kësulëkuqen, Hirushen, Borëbardhën dhe Flokartën.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 948

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Njihuni me princeshat klasike të botës magjike të përrallave. Por jo vetëm që do të mundeni të lexoni, por gjithashtu duke shtypur butonat do të arrini të dëgjoni edhe tingujt zanorë të Borëbardhës, Kësulëkuqes, Flokartës dhe Hirushes. E ku ka më bukur se te lexojmë së bashku dhe argëtohemi me imazhet dhe tingujt emocionues!

Data sheet

pages12
ISBN978 999 56 41 948
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri