Insektet punetore levizin e flasin

BAO0061

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh fëmijët me insektet punëtore, të cilat nuk rrinë dot pa punuar. Fëmija argëtohet duke i lëvizur insektet në rrugëzat e tyre si dhe duke dëgjuar nga një histori për secilën prej tyre.

More details

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022530

755 Lekë

-23%

980 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Shiko se si një milingonë po çon kërcellin te foleja e saj. Shiko edhe merimangën që krijon me shumë zotësi rrjetën e saj. Këto insekte nuk rrinë dot pa punuar. Udhëto edhe ti bashkë me ta nëpër rrugët e çuditshme (rrugëzat zbavitëse). Ky libër tregon punën e milingonave punëtore dhe ju fut më tepër në botën e tyre kaq të vogël në dukje, por në të njëjtën kohë kaq të organizuar.

Data sheet

pages10
ISBN9789928022530
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years