Rreth botes per te vegjlit

BAO0070

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Rreth botës për të vegjlit" e udhëheq fëmijën në një udhëtim në vende të ndryshme të botës. Duke e ftuar të bëhet shikues i korridës spanjolle, të realizojë safarin afrikan, të njihet me kaubojtë dhe indianët, të rrëshqasë me slitën ku janë mbrehur qentë eskimezë dhe të udhëtojë me gondolën veneciane. Fëmija pasuron fjalorin me fjalë të veçanta e karakteristike të këtyre vendeve. Duke shtypur butonat zanorë që gjenden pranë figurave, ai njihen me meloditë dhe tingujt e çuditshëm të vendeve të ndryshme që të çojnë në skajet më të largëta të planetit tonë.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022516

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ç’gjë mund të jetë më interesante sesa udhëtimi rreth botës? Ku ka më mirë sesa në vend që të mundohesh të udhëtosh, bota vjen në këmbët e tua dhe vetëm brenda një libri. Meloditë dhe tingujt e çuditshëm të vendeve nga më të ndryshmit në botë do ju çojnë në skajet më të largëta të planetit tonë. Në çdo vend do ndiheni sikur jeni pjesë e tij dhe sikur po udhëtoni në galaktikën e librit.

Data sheet

pages16
ISBN9789928022516
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years