Sirena e vogel

Grup autorësh JB0131

New product

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 65 111

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Lexoni së bashku me fëmijët tuaj përrallën e famshme të sirenës së vogël. Nëpërmjet këtij libri, do të zhvilloni imagjinatën e lexuesve të vegjël, dhe do t’i bëni ata të zbaviten edhe më shumë. Ky koleksion shoqërohet nga tinguj zbavitës që vogëlushët mund t’i dëgjojnë duke shtypur butonat.

Data sheet

pages12
ISBN978 999 56 65 111
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri