Rosaku i shemtuar

Grup autorësh JB0130

New product

Përshkrim i shkurtër

Me meloditë që përmban çdo libër, përveç kënaqësisë së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat dhe duke formuar mozaikët.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 43 76 977

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Rosaku i vogël i shëmtuar vjen tani tek ju. Lexoni përrallën e famshme të rosakut që ndihet i vetmuar. Mirëpo, një ditë të bukur, rosaku i la pa mend miqtë me bukurinë e tij. Bashkojini copëzat për të parë rosakun dhe nëse doni të dëgjoni aventurat e rosakut, shtypni butonat që nxjerrin tingujt zanorë.

Data sheet

pages12
ISBN978 999 43 76 977
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri