Bota rreth nesh

BAO0069

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Bota rreth nesh" i njeh fëmijët me gjithçka që ndodhet në Tokë. Qytetin e zhurmshëm dhe fermën e gëzueshme, pyjet e gjelbra, savanat dhe xhunglat, detet dhe oqeanet, malet, polet... Duke shtypur butonat zanorë që gjenden pranë figurave, fëmijët njihen dhe argëtohen me zërat e kafshëve dhe tingujt e natyrës në skajet më të largëta të botës.

More details

482 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370033

1 350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Doni të mësoni më shumë rreth Tokës dhe çdo gjëjë që ndodhet në natyrë? Doni të shihni xhunglën si ajo e Tarzanit, malet dhe pyjet e gjelbërta? Libri “Bota rreth nesh” do t’ju ndihmojë për këtë. Ai vjen i shoqëruar me butona zanorë që i bëjnë fëmijët të mësojnë dhe argëtohen njëkohësisht duke dëgjuar zërat e kafshëve. Gjithashtu, nëpërmjet figurave plot ngjyra, tregimi bëhet edhe më i bukur.

Data sheet

pages16
ISBN9786082370033
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years