Hamm! Shiko më të madhe

Hamm!

Grup autorësh JB0117

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë lehjen e qenushit dhe do të argëtohen pa masë me aventurat e tij.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 306

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një qenush i vogël do shoqërojë ditët tuaja të mbushura me lojëra dhe gëzim nëpërmjet ham-hameve të tij. Fëmija juaj sapo të shtypë butonin e vogël me gishtat e tyre të vegjël, do dëgjojë të lehurat e qenushit të vogël.

Të dhëna

Faqe8
ISBN978 999 56 41 306
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri