Piter Pani - IA View larger

Piter Pani - IA

IA0040

New product

Përshkrim i shkurtër

Piter pan,vjen në këtë libër përrallash me zë, për fëmijët që akoma nuk kanë filluar të lexojnë. Dëgjojeni historinë e djalit që nuk mund të rritej, rrëfyer me zërin e mrekullueshëm të aktores Aishe Stari. Piter Pani është djalë çapkën, moskokëçarës dhe mburravec që mund të fluturojë dhe nuk rritet asnjëherë. Një natë, duke fluturuar, hyn në dritaren e shtëpisë së Uendit, Xhonit dhe Majkëllit. Këtu nisin dhe aventurat e tyre në Ishullin e Kurrkundit.

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128454

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Piter Pan është një karakter i krijuar nga shkrimtari skocez J. M. Barrie. Një djalë që mund të fluturojë dhe që nuk mund të rritet, Piter Pan i kalon aventurat e tij në një ishull të vogël së bashku me grupin e tij të djemve të humbur, sirenat, zanat, piratët dhe ndonjëherë edhe me fëmijë të zakonshëm nga bota tjetër, larg ishullit...

Data sheet

pages53
ISBN9789928128454
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
Numri i botimeveI parë