Rebeli View larger

Rebeli

Danielle Steel BUE200

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky roman i Danielle Steel është në kurorën e veprave të saj më të mira. Le ta vëmë këtë brerore mbi zemrat tona.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët296
Viti i botimit2010

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Maksin Uilliams, doktoreshë e përkushtuar rritjes së fëmijëve dhe vetëvrasjeve të adoleshentëve, vjen në këtë roman si një personazh i rrallë: grua e bukur, plot edukatë, inteligjente, një grua që ka nuhatje të përsosur për edukimin e fëmijëve të saj, që di të sillet duke zbuluar kurdoherë tiparet e një personaliteti të fortë, hera-herës burrëror, por me një feminitet të mrekullueshëm plastik, duke tërhequr pas vetes dashurinë dhe mirëkuptimin e njerëzve që e rrethojnë, të pacientëve, të prindërve, të ish-burrit Bllejkut të famshëm, i cili dora-dorës fiton atë që nuk arriti dot ta kishte në jetë: pjekurinë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët296
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani