Mrekullia e fajit View larger

Mrekullia e fajit

Danielle Steel BUE181

New product

Përshkrim i shkurtër

Danielle Steel përshkruan disa familje në romanin e saj «Mrekullia e fajit» - historia e tre çifteve mjaft të ndryshëm, që përpiqen të mbijetojnë, të dashurojnë, të qeshin dhe të marrin jetën ditë pas dite, duke krijuar këtë roman interesant. Mrekullia e fajit gati të çon në titujt e veprave mesjetare, kur duhej ti besonin fatthënës, jetës së dyzuar, plagëve që shëroheshin me një shikim të thjeshtë dhe njeriu befas ngrihet në këmbë.

More details

47 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Danielle Steel përshkruan disa familje në romanin e saj «Mrekullia e fajit» - historia e tre çifteve mjaft të ndryshëm, që përpiqen të mbijetojnë, të dashurojnë, të qeshin dhe të marrin jetën ditë pas dite, duke krijuar këtë roman interesant.

Koko Berrington lindi në një familje legjendare hollivudiane, mbiemri i së cilës kërkonte shumë prej saj. E ëma është një autore best-seller, e cila shkruan nën pseudonimin  Florens Flauërz dhe motra e saj Xhein, një nga producentet më të mira të Hollivudit, megjithatë nuk përbëjnë një familje tipike... Xheini jeton me partneren e saj, Lizin, prej 10 vjetësh ka një marrëzie mjaft të qëndrueshme. Florensa është vejushë, por duket ende e re dhe sapo ka filluar një romancë të fshehtë me një djalë të ri, 24 vjeç. 

Data sheet

pages206
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKozeta Çuadari