Sekretet View larger

Sekretet

Danielle Steel BUE204

New product

Përshkrim i shkurtër

"Manhatan" quhet filmi me seri që parashikohet të ketë seriali më i nxehtë televiziv ndër vite. 

More details

19 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Manhatan quhet filmi me seri që parashikohet të ketë seriali më i nxehtë televiziv ndër vite. Për Sabina Kuerlsin, bëhet fjalë për rolin që do ta ngrejë nga niveli i një aktoreje të mirë në atë të superyllit hollivudian dhe do t’i sigurojë paratë e nevojshme për të ruajtur të fshehtën e saj të madhe. Për Zak Tejlorin, aktorin më seksi të filmit, me përvojë në Hollivud, filmi do të shndërrohet në çelësin e një jete të re plot dashuri. Për Bill Uoruikun e pashëm. Manhatani shënon kulmin e tij – megjithëse rrezikon të humbasë gjithçka nëse shtypi zbulon se ka për grua një të droguar. Për të mrekullueshmen Xhejn Adams, kjo është mundësia për t’i shpëtuar martesës së saj të dhunshme. Ndërsa për Gabriela Smithin, ky film është ëndrra e bërë realitet – nëse askush nuk e zbulon se kush është ajo në të vërtetë...

Plot të fshehta!

Data sheet

pages292
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia