Joshja e jugut View larger

Joshja e jugut

Danielle Steel BUE158

New product

Përshkrim i shkurtër

Autorja na çon kësaj here nga salla e gjyqit në Gjykatën e Manhatanit, në Jugun tradicional amerikan, duke ndërlidhur ngjarjet personale të tashme e të shkuara të një familjeje me një histori krimi e ndëshkimi.

More details

64 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Me këtë vepër, Danielle Steel krijon një grup mahnitës te kontrasteve nga kaosi guximtar i Manhatanit, sistemit kriminal gjyqësor të tij dhe tërheqjes joshëse të jugut.

Data sheet

pages206
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKozeta Çuadari