Reduced price! Tatiana dhe Aleksandri View larger
Pjesë nga libri

Tatiana dhe Aleksandri

Paullina Simons TO0160

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori dashurie e veçantë, mbresëlënëse dhe frymëzuese...

Tatiana është vetëm tetëmbëdhjetë vjeçe, shtatzënë dhe e ve, kur arratiset nga Leningradi i shkatërruar nga lufta për të kërkuar një jetë të re në Amerikë.Por fantazmat e së kaluarës nuk e lënë të qetë.Ajo është e bindur se burri i saj, majori i Ushtrisë së Kuqe,Aleksandër Belov, është ende gjallë dhe ka dëshpërimisht nevojë për të...

1050 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928429162

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages624
ISBN9789928429162
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Përmasat15x23
PërkthyesiPlaton Pulla
RomanSagë&Histori