Motrat View larger

Motrat

Danielle Steel BUE180

New product

Përshkrim i shkurtër

Katër motra në një vit plot humbje janë në qendër të romanit të Danielle Steel, një roman i fuqishëm për familjen, për tragjeditë dhe për atë se çfarë ndodh kur katër gra të ndryshme jetojnë nën të njëjtën çati.

More details

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët335
Viti i botimit2007

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Sendi  po hap rrugën drejt Parisit, Nju Jorkut e Tokios si një supermodele ndërkombëtare. Motra e saj, Temi,  punon si producente e një programi të suksesshëm televiziv dhe ka një shtëpi që e adhuron në Los Anxhelos. Në Nju Jork, motra më e madhe, Sabrina, është një avokate ambicioze, ndërsa Eni është një artiste amerikane në Firence, Itali. Në fundjavën e 4 korrikut, ashtu si çdo vit, katër motrat kthehen në Konektikat për t'u bashkuar me familjen. Por para se pushimet të përfundojnë, një tragjedi përmbys jetët e tyre. Papritur, katër motrat, që kanë jetët e tyre në anë të ndryshme të botës, bashkohen në Nju Jork për të mbështetur babain e tyre, ndërsa një motër përpiqet të shërojë trupin dhe shpirtin. Shpejt shtëpia është e mbushur me lot, por edhe me të qeshura e gëzim, me ndershmëri dhe dashuri, që vetëm motrat dinë t'ia dhurojnë njëra-tjetrës.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët335
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdmir Nake