Klithma e mbretereshes Teute View larger

Klithma e mbretereshes Teute

Ajmone Sumaj Salihu TO0143

New product

Përshkrim i shkurtër

Në kapitujt e këtij romani mbizotëron pasqyrimi dhe interpretimi i figurës së mbretëreshës Teutë në relacione të reja rrëfimore

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205070
Viti i botimit2015

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages368
ISBN9789928205070
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20