Vetëm një herë në jetë View larger

Vetem nje here ne jete

Danielle Steel BEL0024

New product

Përshkrim i shkurtër

Janë shitur mbi 215 milionë kopje të romaneve të saj dhe ky është ndër më të shiturit e autores, jo vetëm në Amerikë por edhe në tregun e librit shqip. Dhe a e dini pse? Miliona njerez adhurojne Dafne Fields, personazhin kryesor te romanit. Pse jo edhe ti....

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Mësonjëtorja
ISBN978992767685

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Miliona e adhurojnë Dafne Fields, sepse ajo ndan pasionin e tyre, dhimbjen e tyre, gëzimin e tyre dhe shqetësimin e tyre. Por novelistja më popullore e Amerikës na lë një libër të mbyllur për botën, duke vështruar jetën e saj me një intimitet të egër, pa shpërthyer në të dhëna.

Jeta e saj fsheh shumë sekrete. Burri dhe vajza e saj humbin jetën një zjarr. Djali që mezi shpëtoi, rrezik të mbetet përgjithmonë i shurdhër. Fitoret, humbjet, sfidat me të cilat përballet një grua e vetme e cila vendos të ndihmojë djalin e saj për të përmbushur sfidat e jetës. Një grua e fortë, që nuk pranon dështimin, apo pret ta ndihmojë dikush derisa ajo zbulon se nuk mund të luftojë për një kohë të gjatë e vetme.

Data sheet

pages324
ISBN978992767685
Shtëpia botueseMësonjtorja
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri