Treni i jugut View larger

Treni i jugut

Kostandin Vogli TO0142

New product

Përshkrim i shkurtër

Treni i Jugut, me qëndrimin ndaj hebrenjve spikat si një vepër letrare e mbështetur jo vetëm në një truall real ngjarjesh, por edhe në etnotipin dhe humanizmin e njohur të shqiptarëve

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205032

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages368
ISBN9789928205032
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat14x20