Vajza përtej murit View larger

Vajza pertej murit

Viktor Canosinaj BVC0029

New product

Përshkrim i shkurtër

Romani "Vajza përtej murit" është historia tragjike e një dashurië të pamundur e vëndosur në Janinën e kohës së Ali pashës. Por dashuritë nuk kanë kohë dhe vëndndodhjë. Të gjithë kemi pasur dashuri të ndaluara që, në një mënyrë apo një tjetër, kanë ndikuar në jetën tonë për të kuptuar pse kjo botë është e mbushur me ndalime dhe paragjykime të të gjitha llojeve.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928407382
Viti i botimit2015

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                       

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages360
ISBN9789928407382
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri