Shtepia ne rrugen Carls View larger

Shtepia ne rrugen Carls

Danielle Steel BUE209

New product

Përshkrim i shkurtër

Një transformim magjik zhvillohet në këtë roman të shkëlqyer të Danielle Steel: të huajt bëhen shokë dhome, shokët e dhomës bëhen familje në një shtëpi të fundshekullit të shkuar në Manhatan West Village.

More details

1108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një transformim magjik zhvillohet në këtë roman të shkëlqyer të Danielle Steel: të huajt bëhen shokë dhome, shokët e dhomës bëhen shokë dhe shokët bëhen familje në një shtëpi të fundshekullit të kaluar në Manhattan West Village... Tubacionet rridhnin kudo, mobiljet shpëtuan nga shitja në garazh. Çdo centimetër katror po restaurohej me përkushtim duke marrë shkëlqimin fillestar, edhe pse një marrëdhënie po bëhej copë e çikë. Tani Franceska Thajer, e sapo ndarë nga i dashuri avokat, Tod, ndihet vërtet e dëshpëruar.

Pronare e një galerie arti që mezi mbahej dhe papritur paguese e vetme e një kredie për shtëpinë e saj në Greenwich Village. Franceska bën llogaritë llogaritë dhe pastaj të paimagjinueshmen: ajo  nxjerr një lajmërim dhënieje me qira. Shpejt shtëpia e saj e re shndërrohet në një botë të re...

Fillimisht vjen Eilin, një simpatik i sapoardhur nga Los Anxheles. 

Data sheet

pages178
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKozeta Çuadari