Rebeli Shiko më të madhe

Rebeli

Danielle Steel BUE200

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman i Danielle Steel është në kurorën e veprave të saj më të mira. Le ta vëmë këtë brerore mbi zemrat tona.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët296

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Maksin Uilliams, doktoreshë e përkushtuar rritjes së fëmijëve dhe vetëvrasjeve të adoleshentëve, vjen në këtë roman si një personazh i rrallë: grua e bukur, plot edukatë, inteligjente, një grua që ka nuhatje të përsosur për edukimin e fëmijëve të saj, që di të sillet duke zbuluar kurdoherë tiparet e një personaliteti të fortë, hera-herës burrëror, por me një feminitet të mrekullueshëm plastik, duke tërhequr pas vetes dashurinë dhe mirëkuptimin e njerëzve që e rrethojnë, të pacientëve, të prindërve, të ish-burrit Bllejkut të famshëm, i cili dora-dorës fiton atë që nuk arriti dot ta kishte në jetë: pjekurinë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët296
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani