Engjëjt nuk zbresin në tokë View larger

Engjejt nuk zbresin ne toke

Viktor Canosinaj BVC0032

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e vecantë e jetës së një gruaje, e vendosur në tri periudha kohore: monarki, Luftën e Dytë Botërore dhe komunizëm; sfida që ajo i bën shoqërisë dhe moralit të saj fals në emër të një dashurie të madhe. Një histori për të gjitha gratë që sfidojnë kohën e tyre, një histori për të gjithë burrat që u qëndrojnë pranë.

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928473875
Viti i botimit2015

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                        

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages394
ISBN9789928473875
Shtëpia botueseViktor Canosinaj
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri