Hotel vendôme View larger

Hotel vendôme

Danielle Steel BUE070

New product

Përshkrim i shkurtër

Ka vende që thjesht i viziton dhe të tjera që s'do t'i braktisësh kurrë. Mirë se erdhët në Hotel Vendôme!

More details

256 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Viti i botimit2014

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Hoteli ishte i vjetër dhe i katandisur si mos më keq. Por për Hygo Martënin, djaloshin zviceran hotelier plot ambicie, është një diamant safi, i fshehur në zemrën e Manhatanit. Duhet ta shtjerë në dorë me çdo kusht. Fillon e kursen deri në qindarkën e fundit e s’lë gurë pa lëvizur për të përfituar kredi dhe më në fund – me plot sakrifica e shumë vendosmëri – Hygo arrin ta blejë ndërtesën, që dora-dorës e shndërron në një hotel tejet luksoz.

Nën drejtimin e tij të palodhur dhe të përpiktë Hotel Vendome merr famë në mbarë botën për elegancën, sqimën dhe privatësinë... Dhe një ditë gruaja e tij do t’ia mbathë nga shtëpia, duke i lënë pas vajzën e vogël. 

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages342
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani