Merzia View larger

Merzia

Alberto Moravia TO0158

New product

Përshkrim i shkurtër

I konsideruar si romani qendror i një trilogjie ideale, jep një portret të thellë dhe mizor të një individi pa strukturë, pa mbështetje, i tjetërsuar nga jeta sociale.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205063
Viti i botimit2015

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

                                                 

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages424
ISBN9789928205063
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13 x 20
PërkthyesiErion Gjatolli