E ëmbla dhe e hidhur dashuri View larger

E embla dhe e hidhur dashuri

Danielle Steel KON0001

New product

Përshkrim i shkurtër

Tanimë Gabriela ka dalë në rrugën e madhe. E braktisur. Si gjithmonë në mëshirë të fatit.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

KONICA
ISBN97899927165053
Viti i botimit2013

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Jashtë shtëpisë së Zotit, pa të afërm, pa mbështetje dhe vetëm me pesëqind dollarë në xhep e me një ditar: ditarin e kujtimeve të dashurisë, të asaj dashurie hyjnore për njëriun e Zotit, të atij Zoti që çdo herë e kishte braktisur dhe e kishte lënë në vetmi. Ku shkon ajo tani? Çfarë bën? A do ta gjejë rrugën....?.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages321
ISBN97899927165053
Shtëpia botueseKONICA
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnkeleda Mullaj