Vajzat e mjegulles View larger

Vajzat e mjegulles

Namik Dokle TO0136

New product

Përshkrim i shkurtër

Eshtë një roman i dashurisë për të bukurën në një realitet herë-herë të shëmtuar; i dashurisë për vajzat, lulet dhe këngët e tyre, si edhe i paqtimit me fatin, duke e jetuar atë në çdo frymëmarrje.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205049

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages184
ISBN9789928205049
Shtëpia botueseToena
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13 x 20