Nata e Vitit te Ri

Grup autorësh A-007467

New product

Përshkrim i shkurtër

“Nata e Vitit të Ri” është një ndër librat e serisë “Iriqi i vogël”, pa dyshim, ndër seritë më të bukura për fëmijë, si nga përmbajtja, edhe për nga ilustrimet dhe pjesët prej kadifeje të vërtetë, që gishtat e veckël nuk reshtin së prekuri dhe që ta ka ënda t’i shikosh. Ngjarjet zhvillohen në dimrin me dëborë. Nuk ka fëmijë që të mos i lexojë e të mos ndiejë mirësi, dashuri dhe një ngrohtësi të atillë, që i bën edhe më të paqtë e të mos ndihen kurrë vetëm e të trishtuar.   

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349286

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Iriq vogëlushi mezi priste ta kalonte Vitin e Ri tok me miqtë e tij.

Po kush i hëngri biskotat që zbukuronin bredhin?

Po kapuçi i iriqit, ku u zhduk?

A u prish festa e Vitit të Ri pas këtyre ngjarjeve apo shokët e bënë atë edhe më të bukur? Zbolojeni vetë.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages16
ISBN9789928349286
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitMbi 2 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1