Zanat Xixelluese

Grup autorësh BED003

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim fantastik për fëmijë janë përmbledhur pesë përralla: "Violeta, zana e kopshtit", "Tina, zana e ngathët", "Erisa dhe shokët e shoqet e koptshtit", "Albina, zana pa shkop magjik", "Mona, zana që jepte urdhra". Ky është një libër tejet edukativ nëse fëmija juaj është në kopësht.

More details

11 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN978-9928-121-68-4

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Shihni dhe ju dhe futuni në botën e zanave madhështore, nëpërmjet magjisë që vetëm këto zana ofrojnë. Njihuni me 5 përralla fantastike që do ju bëjnë të kaloni dhe të ndiheni pjesë e botës magjike të përrallave që ju mbush me ëndrra që bëhen shumë lehtë realitet, mjafton vetëm pak pluhur magjik. Njihuni dhe me historitë që zanat do ju tregojnë. Ato do ju mbushin me aventura dhe do ju bëjnë dhe pjesë të historive të tyre. Në vende magjepsëse e të fshehta jetojnë shtojzovalle të vogla xixëlluese! Disa prej tyre jetojnë në pyje, të tjera jetojnë në kopshte shumngjyrëshe dhe që të gjitha kalojnë nga njëra bëmë në tjetrën dhe çdo njëra ka histori të këndshme për të treguar. Shijojeni çdo faqe.

Data sheet

pages39
ISBN978-9928-121-68-4
RedaktoriTomorr Plangarica
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku