Maksi meson te notoje

BAO0056

New product

Përshkrim i shkurtër

Shoqja e ngushtë e Maksit, Paulina, sapo ka marrë medaljen "Kali i detit". Edhe Maksit do ti pëlqente të mësonte notin. "Ti nuk e merr dot atë medalje, se nuk je adhurues i ujit", - i thotë vëllai i tij i madh. Tani I takon Maksit të tregojë çështë i aftë të bëjë!

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354565

280 Lekë

-20%

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Shoqja e ngushtë e Maksit e ka marrë medaljen e notit. Po Maksi kur do e marrë? Atij i duhet të mësojë notin në fillim. Kështu futet në një kurs noti. Sapo hyn, dëgjohen ngazëllimet e fëmijëve që luajnë dhe mësojnë notin në pishinë. Edhe Maksi e ka qejf shumë notin. A do arrijë ai të fitojë një medalje si shoqja e tij?

Data sheet

pages24
ISBN9789292354565
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years