Pica, pica dhe vetem pica

Rudina Çupi BAO0110

New product

Përshkrim i shkurtër

Aq shumë u pëlqejnë fëmijëve picat, sa ata I krahasojnë me çdo gjë përreth, me të cilën luajnë dhe zbaviten.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023421

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pica si anije kozmike, si rrota autobusi, si breshkë... si vepër arti. Pasi lexojnë poemthin e ilustruar, fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë zbaviten edhe me lojërat në fund të librit.

                                                              

Data sheet

pages24
ISBN9789928023421
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër