Plluq! Uji

BAO0093

New product

Përshkrim i shkurtër

PLLUQ! UJI Në këtë libër fëmijët mësojnë për rëndësinë që ka uji për jetën e gjallesave: njerëzve, kafshëve, bimëve dhe zbulojnë mënyrat se si mund ta kursejnë ujin në shtëpitë e tyre.

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108709

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages36
ISBN9789989108709
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër