Maksi fle te shtepia e Paulines

BAO0058

New product

Përshkrim i shkurtër

Urra! Maksit i japin leje të flejë një natë te shtëpia e Paulinës. Ai bën gati çantën sa hap e mbyll sytë: pizhamet, furçën e dhëmbëve dhe, sigurisht, elektrikun e dorës. Por, a mund të flejë Maksi pa puthjen e "Natës së mirë"?!

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354596

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ashtu si vëllai i tij i madh, edhe Maksi ka dëshirë të flejë me shokët, ai tani është një djalë i rritur. Sapo e merr lejen, ai bën gati lodrat e tij që t’i marrë me vete tek shtëpia e Paulinës. Sa shumë lodra dhe argëtim!

Data sheet

pages24
ISBN9789292354596
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years