Reduced price! Bebushi erdhi ne shtepi View larger

Bebushi erdhi ne shtepi

BAO0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Lindja e një fëmije mbetet një ngjarje e madhe për çdo familje.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108648

506 Lekë

-8%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ky libër përshkruan etapat e para dhe përvojat e reja të një vogëlushi ose vogëlusheje përgjatë ardhjes dhe rritjes së bebes në shtëpinë e tij/e saj. Libri synon, gjithashtu, të tregojë se çndodh ndërsa bebja rritet dhe nis të zbulojë botën përreth. Në fund të librit do të gjeni dhe disa vargje argëtuese për të vegjlit, si dhe një udhëzim për të rriturit.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108648
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years