Reduced price! Fantazma View larger

Fantazma

BAO0097

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 10 minuta!

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023469

304 Lekë

-20%

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Në një fermë banonin vetëm të moshuar për shkak të një fantazme shuuuumë të frikshme. Por guximi dhe bujaria e një djaloshi i dhuron paqe fantazmës, e cila largohet përgjithmonë. Ky libër për fëmijët që sapo kanë filluar të lexojnë, është i pajisur edhe me lojëra për fjalët dhe figurat e përfshira në libër.

Data sheet

pages40
ISBN9789928023469
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër