Une kujdesem per gjerat e mia

BAO0031

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhi kryesor është mësuar ti hedhë gjërat e tij sa andej-këtej.

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108662

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Por një natë, kur ikën dritat, ai i kërkoi më kot lodrat që donte në errësirën e dhomës dhe nuk gjeti asgjë. Atëherë vogëlushi zbuloi se sa e rëndësishme është të kujdesesh për gjërat e tua. Kjo do të thotë që ato duhet ti sistemosh dhe ti riparosh vazhdimisht, në mënyrë që të rrojnë sa më gjatë. Siç kujdesemi për dhomën apo për shtëpinë tonë, ashtu duhet të kujdesemi edhe për mjedisin, planetin, për bimët, lulet dhe kafshët, veten dhe të tjerët.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108662
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years