Reduced price! Doktor gjithedituri View larger

Doktor gjithedituri

BAO0101

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori në 15 minuta!

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928023452

304 Lekë

-20%

380 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Duke lexuar se si një fshatari i varfër që bëhet "Doktor Gjithëdituri" dhe bëhet i pasur, fëmijët që sapo kanë mësuar të lexojnë zbaviten me historinë dhe me lojërat e në fund të librit.

Data sheet

pages40
ISBN9789928023452
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër