Maksi nderton nje anije piratesh

BAO0060

New product

Përshkrim i shkurtër

Maksi dhe Paulina ndërtojnë një anije piratësh, ama prej vërteti. Por nuk është dhe aq e thjeshtë. Për fat të mirë, në garazh gjejnë materialet që u duhen, për të ndërtuar "tmerrin e deteve"...

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354572

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Vëllai ngacmues nuk e lë rehat Maksin. Anija që ai po luan nuk është ajo e piratëve të vërtetë. Maksi dhe Paulina nisin nga puna me materialet e nevojshme. Çfarë do bëjë Maksi? A do e tregojë ai se është i aftë të ndërtojë vetë një anije më të bukur se ç’mund ta imagjinonte vëllai i tij? Le t’i ndihmojmë dhe ne dy shokët të arrijnë të ndërtojnë një anije madhështore.

Data sheet

pages24
ISBN9789292354572
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years