Reduced price! 4 Elementet View larger

4 Elementet

BAO0076

New product

Përshkrim i shkurtër

Djemtë dhe vajzat në këtë libër zbulojnë katër elementet bazë: ajrin, tokën, ujin dhe zjarrin.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108891

440 Lekë

-20%

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Fëmijët mësojnë se si secila prej tyre së bashku luajnë një rol jetësor në veprimtaritë e njerëzve. Dy faqet e fundit të këtij libri të mrekullueshëm përmbajnë një udhëzues për prindërit.

Data sheet

pages36
ISBN9789989108891
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years